2022.01.07 Studniówka

dsc-2054-2

Studniówka 2022

Tegoroczni maturzyści byli zdeterminowani, by zorganizować zabawę studniówkową. Przed rokiem ich starsi koledzy nie mieli takiej możliwości ze względu na pandemię i zakaz organizacji imprez zbiorowych.

7.01.2022 Folwark Zalesie obok Wieliczki witał uczestników studniówki spragnionych wspólnej zabawy. Bal rozpoczął tradycyjny polonez . Był też walc i belgijka w wykonaniu maturzystów oraz sentymentalny nagrany przez uczniów film ukazujący wspólne szkolne chwile.

Atuty tej studniówki to reprezentacyjne wnętrza, wyśmienite menu, dostojne stroje uczestniczek i uczestników zabawy a przede wszystkim ich świetny humor i entuzjazm.

Wszystkie uczennice wystąpiły w pięknych długich sukniach i prezentowały się rewelacyjnie.

Zabawa trwała do białego rana, a dodatkowo, by tradycji stało się zadość o 5 rano uczniowie dotarli pod pomnik Adama Mickiewicza na Rynku Głównym, by odtańczyć taniec wokół wieszcza- co ma wróżyć świetnie zdany egzamin maturalny.