2020-12-22 Zdalne spotkanie wigilijne

20201222-program-jaselkowy-01

20201222 program jasełkowy 18

Grudzień to miesiąc, w którym co roku spotykamy się cała naszą szkolną społecznością, aby wspólnie uczestniczyć w przedświątecznych programach jasełkowych. Każdy z radością czeka na Święta Bożego Narodzenia, które mają swoją niepowtarzalną magię i uroczysty, a równocześnie ciepły klimat. Poddajemy się z przyjemnością tej wzruszającej i magicznej atmosferze kolęd, światełek, gwiazd; zapachowi świerku i świątecznych wypieków. Czekamy na choinkę, pierwszą gwiazdkę i barszcz z uszkami. W tym roku spotkaliśmy się zdalnie, słuchając kolęd, oglądając programy wigilijne, w których sięgnęliśmy także po archiwalne nagrania, gdzie aktorzy naszego zespołu Signum występowali jeszcze na naszej szkolnej scenie. Składaliśmy sobie nawzajem życzenia - przede wszystkim zdrowia, bo w obecnych czasach to życzenie jest najbardziej oczekiwane i najpotrzebniejsze. Wspólne chwile umiliły nam występy naszych kolegów, którzy pięknie śpiewali, recytowali i grali na instrumentach, otaczając nas tą podniosłą, niezwykłą atmosferą Świąt Bożego Narodzenia.

Link do programu wigilijnego: