I Prywatne Liceum Ogólnokształcące

 

2020.10.18 Nauczanie zdalne

.

 

Na podstawie decyzji Premiera RP uczniowie szkół średnich znajdujących się na terenie strefy czerwonej od dnia 19 października 2020 uczyć się będą zdalnie. W momencie, gdy Kraków znajdzie się w strefie żółtej nauka odbywać się będzie w trybie hybrydowym – mieszanym. Uczniowie w piątek 16.10.2020 zostali poinformowani o trybie nauki i sposobie logowania.

W dniu 19.10.2020 ( poniedziałek) lekcje według podziału godzin zamieszczone zostaną na szkolnej platformie e-learningowej.

Począwszy od 20.10.2020 zajęcia toczyć się będą na platformie szkolnej i w formie wideokonferencji poprzez zoom.

Przypomnienie instrukcji logowania do platformy e-learningowej szkoły


Na stronie szkolnej .www.lo.mojaszkola.edu.pl kliknij w zakładkę „e-learning” .Nazwę użytkownika stanowi nazwisko i imię ucznia pisane małymi literami bez przerwy i polskich znaków. Hasłem jest pesel danego ucznia.
NP.: dla uczennicy: Dąbrówka Kościńska Nazwa użytkownika to: koscinskadabrowka Hasło: pesel ucznia
NP.: dla uczennicy: Anna Kowalska - Nowak Nazwa użytkownika to: kowalskanowakanna Hasło: pesel ucznia

 

 

 

 

 

Wspierane przez iCagenda