I Prywatne Liceum Ogólnokształcące

 

Po rozpoczęciu roku szkolnego

.

 

20200901-122208-male

Rozpoczęcie roku szkolnego w I Prywatnym LO i Szkole Podstawowej im.Marszałka J.Piłsudskiego.

Za nami nietypowe wakacje. Rok szkolny rozpoczęliśmy z nadzieją na spokojną codzienną pracę i zabawę. Dlatego nie możemy zapominać o wspólnym bezpieczeństwie. Pierwszego września z radością spotkaliśmy się w naszej szkole, by przywitać dawno nie widzianych wychowawców i kolegów. Nasz początek roku jednak nie miał tradycyjnego charakteru, gdyż w związku z reżimem sanitarnym spotkania z wychowawcami odbywały się tylko w małych klasowych grupach z zachowaniem higieny i odległości. Nasze sale zostały przeorganizowane, aby jak najbezpieczniej przetrwać niełatwy dla wszystkich czas. Jednak - pomimo tych obostrzeń - nasze spotkania przebiegały w miłej i radosnej atmosferze, a niektórzy nawet z przyjemnością wsłuchiwali się w dźwięk dawno nie słyszanego dzwonka ?. Nasz szkolny zespół artystyczny nie próżnował w czasie wakacji: nagrał muzyczne, wokalne i teatralne prezentacje, które umiliły nam rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Życzymy wszystkim zdrowia i wielu powodów do uśmiechu! ?

Poniżej link do naszego początkoworocznego programu:

https://youtu.be/OsXlTzdKAgU

 

 

 

 

 

Wspierane przez iCagenda