Studniówka 2018

20180127 studniowka 4Po przerwie świąteczno – noworocznej wróciliśmy do szkoły z nowymi oczekiwaniami. Oddech egzaminów maturalnych już zaczynamy czuć na karku, ale przecież jeszcze wcześniej przed nami STUDNIÓWKA.

Najbardziej zaangażowani w załatwianie Rodzice zabukowali nam salę balową w pięknych średniowiecznych podziemiach kamienicy nr 7 przy Rynku Głównym. Dzięki tej lokalizacji mogliśmy wykorzystać przerwę w opadach ( a sobota oważ była słotna) i zrobiliśmy sobie sesję zdjęciową na tle Sukiennic, Kościoła Mariackiego i efektownie oświetlonej ogromnej choinki. Nietrudno było też sprostać tradycji skoków wokół pomnika A.Mickiewicza.

Studniówka udała nam się znakomicie, bawiliśmy się żywiołowo oraz lirycznie: były dwa polonezy, belgijka, Alfred Kruger, pociąg, kankan, zorba i liczne integracje. Tańce i hulanki dzieliły się na grupowe, w kółeczkach i parach – oraz całkowicie żywiołowe. Towarzyszący naszym zabawom Rodzice wcale nie siedzieli bezczynnie: wspaniale bawili się wraz z nami. Naszym wspaniałym nadwornym fotografem została absolwentka naszej szkoły, Dagmara. Jedzenie było bardzo smaczne (tradycyjnie było go za dużo), a DJ zadbał o znakomicie dobraną muzykę. Humory nam dopisywały aż do ostatniego, tradycyjnego węża: „Już za rok maturaaaa...”. Będziemy długo i z wielką radością wspominać naszą studniówkę. Niech nam przyniesie szczęście za sto dni! :)

20180127 studniowka 120180127 studniowka 220180127 studniowka 320180127 studniowka 420180127 studniowka 5