Zakończenie roku szkolnego

20170623 zakonczenie roku 3Studio Teatralne Signum przygotowało na zakończenie roku szkolnego program muzyczno - choreograficzno - recytatorski.

Zaprezentowane zostały utwory nagrodzone w tegorocznych konkursach poetyckich i ich wykonawczynie: Ada z klasy I LO i Natalia z klasy II gimnazjum.
Zespół muzyczny z naszego liceum pod kierunkiem rodziców - muzycznych fachowców (p.Nowak i p. Biesiadecki) wykonał kilka piosenek filmowych (Vabank, Piraci z Karaibów) oraz z repertuaru Zespołu Artystycznego Artina (Gra w życie, Kwiat paproci). Te ostatnie wykonywał Patryk, uzdolniony wokalista z klasy I LO.

Zespół muzyczny tworzą:
Gosia Perlik - skrzypce,
Ola Buczek - klawisze
Michał Nowak - skrzypce
Kacper Kaczor - akordeon, klawisze
Adam Biesiadecki - perkusja
Dziewczyny z zespołu choreograficznego (pracujące pod kierunkiem fachowca, choreograf p.Biesiadeckiej) zaproponowały układy taneczne dobrane do granej na żywo muzyki. To absolutny hit! Wszyscy byliśmy pod wielkim wrażeniem.
Zespół choreograficzny tworzą:
Pola Mazur
Ola Buczek
Ala Marmon
Ola Sadowska
Ada Stałęga
Klaudia Semerda
Widownia gorąco podziękowała artystom, którzy obdarowani zostali pamiątkowymi dyplomami.

20170623 zakonczenie roku 1 20170623 zakonczenie roku 2