POCZĄTEK ROKU SZKOLNEGO

1 września uczniowie I Prywatnego Liceum i Gimnazjum rozpoczęli kolejny rok szkolny i tym samym zakończyli, niestety, dwumiesięczne wakacje.

O 13.30 spotkaliśmy się w naszym gronie znajomych - a także nowych - kolegów. Najpierw Pani Dyrektor przywitała wszystkich obecnych, a następnie obejrzeliśmy prezentację pokazującą dokonania naszej szkoły oraz Studia Teatralnego SIGNUM w zeszłym roku szkolnym. W drugiej części spotkania szaman naszego zespołu teatralnego SIGNUM, pani Justyna Krzysztyńska zapowiedziała trzy skecze oparte o znane baśnie w wersji uwspółcześnionej i dość żartobliwej. Wystąpił zespół teatralny z klas II i III gimnazjum i ubawił całą publiczność. Również i aktorzy podczas występu świetnie się bawili.
Po części artystycznej rozeszliśmy się do sal, by spotkać się z naszymi wychowawcami. Każda z klas została sfotografowana przez Pana Dyrektora.
Wprawdzie wakacje się skończyły, ale zapewne każdy z nas nabrał sił oraz pozytywnej energii do pracy w nowym szkolnym roku. Emotikon smile
Kasia Olbrych, 3G
foto: Julia Małkowska, I A