Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

Dzień 1 września, jest to taki dzień, który definitywnie kończy wakacje, a rozpoczyna rok szkolny. Również w tym dniu Pani Dyrektor zawsze przypomina nam o tragicznym dniu wybuchu drugiej wojny światowej. Panuje u nas zatem nastrój początkowo uroczysty i poważny, a następnie przychodzi czas na uśmiech.

IMG 3228

Spotkaliśmy się w południe w naszej sali teatralnej. Jak wiadomo, co roku są organizowane przeróżne przedstawienia zespołu teatralnego SIGNUM; dowcipne i oryginalne scenki co roku umilają nam pierwszy powakacyjny dzień, zachęcają nas do nauki i zdobywania nowych doświadczeń.

IMG 3235 IMG 3239

IMG 3246

Po występie SIGNUM i przemowie Dyrekcji rozeszliśmy się do klas. W klasach wychowawczynie przywitały nas ciepłym słowem. W mojej klasie rozpoczęła się dyskusja na temat wspomnień z wakacji oraz planów na nowy rok szkolny. Na korytarzu wymienialiśmy się wrażeniami z wakacyjnych wyjazdów. Później wszyscy rozeszli się do domów, lecz każdy miał na twarzy uśmiech, a w duszy entuzjazm i oczekiwanie kolejnego dnia. :)

Kasia Olbrych, IIg