Noce Teatrów w życiu naszej szkoły:

Nasza szkoła współpracuje z Zespołem Artystycznym Artina, który od kilku lat pokazuje spektakle w ramach Krakowskich Nocy Teatrów. Już drugi rok z rzędu nasi uczniowie, skupieni w zespołach teatralnych SIGNUM i EVVIVA L'ARTE, uczestniczyli w realizacji spektakli w tym ogromnym wydarzeniu. Spektakle pokazywane były w kinoteatrze Wrzos, dzięki współpracy z Domem Kultury Podgórze.

W 2013 roku był to spektakl "Upiory za oknem, upiory w nas", realizowany w oparciu o teksty Stefana Grabińskiego oraz piosenki autorstwa Justyny Krzysztyńskiej z muzyką Zbigniewa Huptysia.

W roku 2014 spektakl pt. "Banita" poświęcony został dwóm poetom - Jackowi Kaczmarskiemu w 10. rocznicę śmierci oraz Edwardowi Stachurze w 35. rocznicę śmierci. Do realizacji spektaklu zaprosiliśmy również Krakowski Chór Męski "Echo" pod batutą Zbigniewa Huptysia. Scenografię cienia zaprojektowała Olga Olechowska.

1        2

3        2