Prywatna Szkoła Podstawowa

Jesteśmy najlepsi!

2024.05.13-17 Zielona szkoła Muszyna

.

 

c1d84c5a-a4cd-4c73-813d-8eb506b7eead_resize

W dniach 13-17.05.2024 uczniowie klas 1 - 7 wyruszyli do ośrodka Alpina Sport&SPA na zieloną szkołę. Pobyt w Muszynie był świetną okazją do relaksu i integracji zarówno klasowej jak i międzyszkolnej.

Pierwszego dnia na uczniów czekały zajęcia integracyjne na boisku, następnie przyszedł czas na zajęcia taneczne na wesoło oraz foto-geografię, podczas której uczniowie musieli odnaleźć ukryte miejsca na podstawie otrzymanych zdjęć.

Drugi dzień rozpoczął się od wspinaczki w parku linowym oraz zajęć z paintballu. Po obiedzie na uczniów czekał mini rajd górski, który był doskonałym momentem na podziwianie zapierających dech w piersiach widoków.

Trzeciego dnia uczniowie pojawili się z wizytą na farmie LAMA, gdzie mieli okazję zobaczyć, pogłaskać, a nawet nakarmić owce, kozy, króliki, konie i osiołki. Najwięcej emocji wzbudziły najmniejsze zwierzątka, czyli jagniątka i koźlątka, które dzieci miały szansę potrzymać na rękach. Po obiedzie nadszedł czas na walkę o flagę, w której zmierzyły się ze sobą dwie drużyny, łączące w swoich składach uczniów ze wszystkich klas. Dzieci z dużym zaangażowaniem obmyślały strategię, a następnie próbowały przekraść się niezauważone do obozu drużyny przeciwnej. Zwieńczeniem dnia był wieczorny spacer po okolicy. Czwarty dzień rozpoczął się od zajęć z survivalu, podczas których uczniowie budowali w drużynach własne szałasy. Po obiedzie czekały zajęcia ze strzelectwa sportowego oraz zacięta rywalizacja w turnieju klasowym. Po tym intensywnym dniu przyszedł moment na odrobinę relaksu w SPA, w którym uczniowie mogli skorzystać z dwóch rodzajów saun, wanny z lodem, jacuzzi oraz tężni solankowej. Ostatni dzień uczniowie poświęcili na zwiedzanie Muszyny: ruin zamku, rynku oraz placu zabaw. Po zjedzeniu obiadu wszyscy bezpiecznie i w dobrych humorach wrócili do domów. Ta zielona szkoła na pewno pozostanie długo we wspomnieniach naszych uczniów.

 

 

 

 

 

Wspierane przez iCagenda

https://www.high-endrolex.com/20