2024.03.21 I dzień wiosny

DSCF1938_resize

Dnia 21.03.2024r. w naszej szkole w ramach obchodów Pierwszego Dnia Wiosny odbył się koncert finałowy Festiwalu Talentów. Uczestnicy zaprezentowali wiele zachwycających umiejętności. Nie zabrakło śpiewu, tańca, gry na instrumentach, występu gimnastycznego oraz pokazu sztuczek magicznych. Ponadto laureaci konkursu poezji anglosaskiej zaprezentowali utwory w języku angielskim. Zwieńczeniem festiwalu było wręczenie nagród laureatom:

FESTIWAL TALENTÓW:
Kl. I-III:
1m. Jan Mleczko kl. 2
2m. Liliana Sporysz kl. 3
3m. Natalia Saczuk kl. 1
Wyróżnienia: Zofia Drobny kl. 3, Jan Tybor kl. 1, Antonina Lasyk kl. 1, Jerzy Piwowarczyk kl. 2, Anastasia Rudaya kl. 2

KL. IV-VIII:
1m. Zuzanna Litewka kl. 4
2m. Alicja Kaczmarek i Maja Putek kl. 5a
3m. Zofia Anyszek kl. 5a
Wyróżnienia: Władysław Dracz kl. 5b, Lena Nowakowicz kl. 5b, Anna Gorczowska kl. 4, Amelia Trotskaya kl. 4, Zuzanna Bacik kl. 5a, Julia Ryżanowska kl. 5a, Ignacy Marek kl. 4, Jakub Jaworski kl. 4, Stefan Piskorz kl. 4

NAGRODA SPECJALNA: Sofia Del Ton kl. 8

KONKURS KOLĘD:
1m. Adam Chudzio kl. 2
2m. Hanna Lowenhoff kl. 4
3m. Anastasiia Brona kl. 5b
Wyróżnienia: Lena Kowalska kl. 5a, Jarosław Dracz kl. 3, Piotr Gajec kl. 3, Zofia Golec kl. 3

XX MIĘDZYSZKOLNY KONKURS POEZJI ANGLOSASKIEJ:
Kl. I- III:
Wyróżnienie. Adam Chudzio kl. 2