2023.04.05 Wielkanoc

dsc-9567-2

Z okazji Wielkanocy w naszej szkole miały miejsce następujące wydarzenia:

- zdobyliśmy III miejsce w parafialnym konkursie na najpiękniejszą palmę wielkanocną. Nasza palma miała aż 8 metrów i 900 ręcznie wykonanych kwiatów oraz została wykonana przez wszystkich uczniów - od dzieci z klasy 1 szkoły podstawowej po młodzież z klasy 4 liceum.

- Szkolny Konkurs z religii na koszyczek wielkanocny dla klas 1-3 szkoły podstawowej, w którym to wszyscy uczestnicy zostali wyróżnieni.

- uczestniczyliśmy  w akademii przygotowanej przez klasę komunijną (3 SP) pod kierownictwem pani Danuty Leśniewskiej , w czasie której dyrektor szkoły Erika Byszewska przypomniała zgromadzonym o symbolach  Wielkiej Nocy oraz sile i nadziei, które niosą te Święta.

-uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami mieli również okazję świętować we własnym gronie klasowym przy obficie zastawionych stołach.