Prywatna Szkoła Podstawowa

Jesteśmy najlepsi!

2022.12.19 Festiwal talentów

.

 

20221220-101231-2

Od samego rana w naszej sali teatralnej trwały gorączkowe przygotowania do ogólnoszkolnego Festiwalu Talentów. Po sali kręciły się dzieci w przeróżnych strojach i nastrojach: od przestrachu do euforii. Przeglądowi różnorodnych talentów, jakie objawiły się w naszej szkole, towarzyszyła muzyka i gromkie oklaski zgromadzonej widowni. Wystąpili wokaliści, iluzjoniści, osoby utalentowane manualnie i językowo, grające na pianinie, trąbce, perkusji; tancerki, gimnastyczki. Były także pokazy tańca połączonego ze sztukami walk Wschodu. Ogromny wachlarz talentów stwarza nie lada problem dla jury Festiwalu, ale jest także powodem do wielkiej dumy naszej szkolnej społeczności.

 

 

 

 

 

Wspierane przez iCagenda