2022.09.19-21 Wycieczka do Muszyny

20220920-145245-2

W dniach 19-21 września uczniowie klasy 4b wybrali się na wycieczkę integracyjną do Muszyny. Choć początkowo prognozy pogody nie zapowiadały się optymistycznie, wśród uczestników utrzymywał się dobry humor. Pierwszy dzień rozpoczął się od gier i zabaw zespołowych, po których odbyły się zajęcia taneczne (zumba). Uczniowie wzięli udział w lekcji fotogeografii, polegającej na odnajdywaniu punktów ze zdjęć znajdujących się na terenie ośrodka. Pierwszy dzień zakończył się ogniskiem z pieczeniem kiełbasek, grami integracyjnymi i tańczeniem “belgijki”.
Dzień drugi był mocno sportowy. Rozpoczął się zajęciami linowymi, następnie dzieci wzięły udział w zajęciach ze strzelectwa sportowego. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się “paintball”, który przypadł wszystkim do gustu. Po aktywnym dniu wieczorem był czas na relaks w strefie SPA. Uczniowie mieli do dyspozycji saunę suchą, łaźnię parową, tężnię solankową, wannę z lodem i jacuzzi.
Podczas trzeciego, ostatniego dnia pobytu zwiedziliśmy okolice Muszyny. Uczniowie klasy 4b zgodnie przyznali, że był to bardzo udany wyjazd!