Prywatna Szkoła Podstawowa

Jesteśmy najlepsi!

 

Życzenia Świąteczne z Buckingham Palace

.

 

buckingham2

Przed ostatnimi Świętami Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły razem z panią Karoliną Leśniak zdecydowali się napisać specjalne życzenia świąteczne. Wysłaliśmy je na adres Rodziny Królewskiej, adresując listy bezpośrednio do Królowej Elżbiety II oraz do Księcia i Księżnej Cambridge: Williama i Kate. Nasza korespondencja miała tradycyjną formę, w kopercie znalazły się listy, rysunki świąteczne, a także informacje o naszej szkole i jej uczniach. Po kilku miesiącach oczekiwania otrzymaliśmy odpowiedź od Księcia Williama i Księżnej Kate! Kancelaria w imieniu książęcej pary podziękowała za nasze świąteczne życzenia, które wysłaliśmy dla całej ich rodziny. Wyrazili swoją wdzięczność przesyłając dla nas najgorętsze życzenia noworoczne! W kopercie znaleźliśmy również pocztówkę ze zdjęciem, która będzie dla nas wspaniałą pamiątką.

  buckingham4

 

 

 

 

 

Wspierane przez iCagenda