Prywatna Szkoła Podstawowa

Jesteśmy najlepsi!

 

2021.12.17 Wigilia szkolna

.

 

dsc-1548-2-2

Wigilie klasowe i szkolna

W dniach 16 i 17 grudnia podczas lekcji z wychowawcą uczniowie wszystkich klas zorganizowali Wigilie klasowe, aby złożyć sobie życzenia i nacieszyć się bliskością, gdyż już od 20 grudnia zaczyna się nauczanie zdalne zgodnie z decyzją MEiN. Były suto zastawione stoły, wspólne kolędowanie i łamanie się  opłatkiem przy rozświetlonej choince.

Natomiast 22 grudnia czyli w ostatnim dniu nauki w roku 2021 już podczas zdalnego nauczania wspólnie oglądnęliśmy poprzez platformę zoom przedstawienie jasełkowe przygotowane przez klasę 6SP w reżyserii mgr Pauliny Bielobradek.

Pani dyrektor złożyła społeczności szkolnej życzenia zdrowia i pomyślności z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

 

 

 

 

 

Wspierane przez iCagenda