2021.12.14 Nauczanie zdalne

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13.12.2021 w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w dniach 20.12.2021 do 9.01.2022 wprowadzono nauczanie zdalne.

Przerwa świąteczna w naszej szkole trwać będzie w dniach 23.12.2021 do 1.01.2022.

Podczas nauczania zdalnego w naszej szkole lekcje będą prowadzone zgodnie z podziałem godzin poprzez platformę ZOOM.

Hasła do logowania na platformę ZOOM oraz materiały do lekcji znajdować się będą na szkolnej platformie  e-learningowej.

Instrukcja logowania do szkolnej platformy e-learningowej:

Na stronie szkolnej www.mojaszkola.edu.pl kliknij w zakładkę „e-learning” . Nazwę użytkownika stanowi nazwisko i imię ucznia pisane małymi literami bez przerwy i polskich znaków. Hasłem jest pesel danego ucznia.
NP.: dla uczennicy: Dąbrówka Kościńska Nazwa użytkownika to: koscinskadabrowka Hasło: pesel ucznia
NP.: dla uczennicy: Anna Kowalska - Nowak Nazwa użytkownika to: kowalskanowakanna Hasło: pesel ucznia