Prywatna Szkoła Podstawowa

Jesteśmy najlepsi!

 

2021.09.13-17 Moszna -zielona szkoła

.

 

20210916-130502-resize

Uczniowie klasy 3A i 3B w dniach 13-17.09 odbyli w ramach Zielonej Szkoły ciekawą historyczną podróż, której przewodnikiem był sam Pan Hrabia Zamku w Mosznej.

Podczas pobytu dzieci zwiedzały zamek, poznały historię tego miejsca oraz jego mieszkańców, jak również zapoznały się z legendami oraz dziejami regionu.

Zakwaterowanie w zamkowych komnatach pozwoliło doświadczyć niezwykłej atmosfery bajkowego miejsca.

Pobyt w Mosznej urozmaicony był licznymi zajęciami dydaktycznymi. Adepci tegorocznej „Akademii Pana Hrabiego” brali udział w grach terenowych, zamkowej olimpiadzie, pokazie alchemicznym, warsztatach teatralnych czy kulinarnych. W ramach zajęć plastycznych uczniowie projektowali swój własny herb. Nauczyli się strzelać z łuku oraz poznali techniki walk rycerskich. Nie zabrakło również dyskoteki i karaoke. Pobyt w Mosznej z pewnością pozostawi mnóstwo niezapomnianych wspomnień i wrażeń.

 

 

 

 

 

Wspierane przez iCagenda