2021.04.22 Kangur Matematyczny

logo-kangourou

Kangur 2021

W dniu 22 kwietnia 2021 (czwartek) odbywa się Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR. Przystąpić do niego mogą wyłącznie uczniowie, którzy uprzednio wpłacili opłatę na rzecz konkursu i dostarczyli zgody Rodziców na udział.

1. Dla uczniów klas 2,3,4 szkoły podstawowej konkurs odbędzie się zdalnie czyli za pośrednictwem internetu.

Od godziny 8:50 nauczyciel informatyki Pani Jolanta Janawa zajmie się organizacją konkursu dla klas 2,3,4. Uczniowie otrzymali już wiadomość poprzez szkolną platformę e-learningową i na niej stworzono nowe kursy „Kangur Żaczek” dla klas 2a, 2b oraz „Kangur Maluch” dla klas 3,4.

1. Uczniowie klas 5-8 szkoły podstawowej pisać będą konkurs stacjonarnie w szkole:
  • „Kangur Beniamin” - klasy 5,6 w sali teatralnej ( 16 osób);
  • „Kangur Kadet” - klasy 7,8 w sali nr 2 (13 osób).

Konkurs rozpocznie się o godzinie 9:00 i będzie trwać 75 minut + 15 minut na czynności organizacyjne.

Konkurs przeprowadzony zostanie w reżimie sanitarnym:

• każdy uczeń będzie siedział w oddzielnej ławce.
  • uczeń przychodzący do szkoły powinien:
  • być zdrowy i nikt z jego domowników nie jest chory lub na kwarantannie;
  • posiadać własne przybory do pisania;
  • zdezynfekować ręce w przedsionku szkoły;
  • posiadać maseczkę zakrywająca usta i nos.

Udział w konkursie jest dobrowolny.