2021.03.18 Powrót do nauki zdalnej dla klas I-III

W związku z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 18.03.2021 klasy I – III szkoły podstawowej od dnia 22 marca do 11 kwietnia 2021 przechodzą na nauczanie zdalne.

Dla klas IV – VIII nauczanie na odległość zostaje przedłużone do 11 kwietnia 2021

Podział godzin dla klas I - III oraz dzwonki znajdują się na platformie e-learningowej.

Przypomnienie instrukcji logowania do platformy e-learningowej szkoły:

Na stronie szkolnej www.mojaszkola.edu.pl kliknij w zakładkę „e-learning” .Nazwę użytkownika stanowi nazwisko i imię ucznia pisane małymi literami bez przerwy i polskich znaków. Hasłem jest pesel danego ucznia.
NP.: dla uczennicy: Dąbrówka Kościńska Nazwa użytkownika to: koscinskadabrowka Hasło: pesel ucznia
NP.: dla uczennicy: Anna Kowalska - Nowak Nazwa użytkownika to: kowalskanowakanna Hasło: pesel ucznia