2021.01.14 Powrót do zajęć stacjonarnych dla klas 1 – 3

Powrót do zajęć stacjonarnych dla klas 1 – 3 SP

Zgodnie z decyzją Premiera RP od 18 stycznia 2021 uczniowie klas 1 – 3 szkoły podstawowej powracają do nauki stacjonarnej.

W naszej szkole lekcje będą odbywały się według podziału godzin sprzed nauki zdalnej.

Świetlica i catering działać będą jak poprzednio.

Na chwilę obecną zajęcia na basenie nie zostają uruchomione.

Lekcje rozpoczynać się będą:

• dla klas: 1a, 2a o godz. 8:10;
  • dla klas: 2b, 3a o godz. 8:20.

Prosimy, aby uczniowie przychodzili do szkoły wyposażeni w maseczki oraz zdrowi i bez oznak choroby.

W wypadku zachorowania na Covid19 ucznia lub członka rodziny zamieszkującego wspólnie z uczniem prosimy o niezwłoczne poinformowanie o tym fakcie dyrektora szkoły i wychowawcy.

Przypominamy, że Rodzice przyprowadzający i odbierający dzieci oczekują na zewnątrz budynku szkolnego ( nie dotyczy rodziców klasy 1 SP ).

Numer telefonu do szkolnej świetlicy: 575 480 506

Kontakt do dyrektora szkoły:

telefon: 12 657 66 19 lub 12 658 37 11