Prywatna Szkoła Podstawowa

Jesteśmy najlepsi!

 

2020.11.05 Nauczanie zdalne klas 1-3

.

 

Na podstawie decyzji Premiera RP uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych od dnia 9 listopada 2020 uczyć się będą zdalnie.

Na platformie e-learningowej znajduje się szczegółowy podział godzin z zaznaczeniem, które zajęcia przeprowadzane są w formie wideokonferencji na Zoom, a które na platformie e-learningowej szkoły. Startujemy w poniedziałek 9.11.2020 o 8:10.

 

Instrukcja logowania do platformy e-learningowej szkoły


Na stronie szkolnej www.mojaszkola.edu.pl kliknij w zakładkę „e-learning” .Nazwę użytkownika stanowi nazwisko i imię ucznia pisane małymi literami bez przerwy i polskich znaków. Hasłem jest pesel danego ucznia.
NP.: dla uczennicy: Dąbrówka Kościńska Nazwa użytkownika to: koscinskadabrowka Hasło: pesel ucznia
NP.: dla uczennicy: Anna Kowalska - Nowak Nazwa użytkownika to: kowalskanowakanna Hasło: pesel ucznia

 

 

 

 

 

Wspierane przez iCagenda